Vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzėsVertikalios žaliuzės naudojamos įvairiausios paskirties patalpose. Jomis nesunkiai suteiksite solidumo ir elegancijos firmos biurui, sukursite jaukią ir ramią aplinką savo namuose. Šios žaliuzės švelniai išsklaido ir sureguliuoja per langus sklindantį šviesos srautą, sukuria naują išskirtinį interjerą.

 

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą vertikalioms žaliuzėms. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. 8 640 12345 arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną. 

TEKSTILINĖS VERTIKALIOS ŽALIUZĖS      

             

Tekstilinės žaliuzės Tekstilines vertikalias žaliuzes „Lauresta" gamina iš specialiai impregnuoto, standaus, ilgus metus nekeičiančio savo savybių audinio. Tai audiniai iš poliesterio arba poliesterio su medvilne, gaminami Vokietijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje ir Italijoje. Jie neblunka saulėje, netraukia prie savęs dulkių, minimaliai prižiūrimi daug metų išlaiko savo pirminę išvaizdą.

VIRVELINĖS VERTIKALIOS ŽALIUZĖS

 

Virvelinės vertikalios žaliuzės Virvelinės žaliuzės, jau seniai atsiradusios Rytuose, ima populiarėti ir Lietuvoje. Jos tik šiek tiek pritemdo kambarį, leidžia orui laisvai cirkuliuoti ir suteikia egzotišką išvaizdą.

             

 PLASTIKINĖS VERTIKALIOS ŽALIUZĖS 

 

Plastikinės vertikalios žaliuzės Plastikinių vertikalių žaliuzių juostos net ir esant dideliems temperatūros svyravimams nesideformuoja, nebijo drėgmės, netraukia prie savęs dulkių, į jas neįsigeria kvapai. Juostas labai lengva valyti, jas nuėmus nuo žaliuzės rėmo galima drąsiai plauti bet kokiomis neagresyviomis plovimo priemonėmis.

VERTIKALIOS ŽALIUZĖS GLASGARD

 

Vertikalios žaliuzės Glasgard Žaliuzės Glasgard praleidžia tik 3% iš išorės patenkančių saulės spindulių, tuo pačiu jūsų neatitverdamos nuo išorinio pasaulio. Iš patalpos per langą matysite kiek patamsintą vaizdą (lyg langas būtų tonuotas), iš lauko pusės - veidrodinį paviršių.

VERTIKALIOS ŽALIUZĖS IŠ NATŪRALIŲ MEDŽIAGŲ

 

Vertikalios medinės žaliuzės džiutoVertikalios žaliuzės iš pinto medžio juostų - jaukumo, solidumo ir prabangos suteikiantis patalpos aksesuaras. Medinės vertikalios žaliuzės puikiai tinka prie klasikinių baldų, o madingam šiuolaikiniam interjerui suteikia nepakartojamos natūralaus medžio šilumos. „Lauresta" siūlo vertikalias žaliuzes iš pintų medžio, bambuko vytelių, džiuto ir kitokio augalinės kilmės pluošto.

LENKTŲ FORMŲ VERTIKALIOS ŽALIUZĖS          

 

Lenktų formų vertikalios žaliuzės Jūsų arkinis langas ar lenktų formų įstiklinta oranžerija gali pasidabinti praktiškomis, patogiomis naudoti, reikiamos formos žaliuzėmis. Galimi įvairiausi valdymo variantai, galima panaudoti bet kurios rūšies juostas.

 TRAPECIJOS FORMOS VERTIKALIOS ŽALIUZĖS 

 

Trapecijos formos vertikalios žaliuzės

Dažnai mansardoje ar laiptinėje trapecinės vertikalios žaliuzės yra vienintelis patogus ir praktiškas langų uždengimo būdas. Jas komponuodami su tradicinėmis formomis puikiai pritaikome įvairiausioms patalpoms.

Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions