Tinkleliai nuo vabzdžių

tinkleliai nuo vabzdžių Moderniausias šių dienų sprendimas, padedantis veiksmingai apsaugoti namus nuo uodų, musių ir kitų vabzdžių - apsauginiai tinkleliai langams ir durims. Šiuolaikiniai tinkleliai nuo vabzdžių yra komfortiški, 100 procentų efektyvūs ir beveik nepastebimi.

     

Tinklelius nuo vabzdžių galima nesunkiai pritaikyti įvairių formų bei tipų langams ir durims - plastikiniams, mediniams, aliuminio. Visi tinkleliai tvirtinami iš patalpos vidaus, todėl tai nesudaro jokių sunkumų žmonėms, gyvenantiems viršutiniuose aukštuose. Tinkleliai yra įvairių rūšių, todėl, tinkamai pasirinkus, netrukdo įprastai naudotis langais bei durimis. Šiemet „Lauresta" pristatė jau antrosios kartos plisuotus tinklelius nuo vabzdžių, kurie daugeliu atveju yra kur kas pranašesni nei jau įprastais tapę rėminiai ir ruloniniai.

 

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą tinkleliams nuo uodų. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. 8 640 12345 arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną. 

  

Akivaizdu, kad tinkleliai nuo vabzdžių yra ne tik veiksminga, bet ir ilgaamžė priemonė apsaugai. Tinklelis gaminamas iš atmosferos poveikiui atsparaus stiklo audinio pluošto, aplieto PVC sluoksniu. Tinklelio audinys yra itin plonas, pilkos spalvos, todėl visiškai nepastebimas ir netemdo patalpos. Aliuminio profiliai dažomi milteliniu būdu, todėl yra atsparūs korozijai.

  

 Galimos tinklelių nuo vabzdžių profilių spalvos:
 Tinklelių profilių spalvos

  

Mūsų klientai pastebėjo, kad tinkleliai nuo vabzdžių puikiai atlieka ir kitas funkcijas. Jie apsaugo nuo nestipraus lietaus, taigi nereikia nerimauti dėl į kambarį patekusio vandens neapdairiai palikus pravirą langą. Patogu ir tai, kad ant apdulkėjusio stiklo nelieka nubėgusio vandens žymių. Na o gyvūnėlių mylėtojai gali būti ramūs dėl to, kad nerūpestingas kačiukas sumanęs neišeis per pravirą langą pasivaikščioti.

 

RĖMINIAI TINKLELIAI NUO VABZDŽIŲ

  

 tinkleliai nuo uodųRėminiai tinkleliai nuo vabzdžių dėl savo nesudėtingos konstrukcijos yra pigiausi. Jie montuojami lango rėme su papildomu rėmeliu ir tvirtinami iš išorinės lango pusės magnetais arba specialiais pasukamais laikikliais. Tokius tinklelius nuo vabzdžių nesudėtinga sumontuoti ir, vasaros sezonui pasibaigus, išmontuoti.

 

Šiuos tinklelius galima montuoti ne tik prie lango rėmo, bet ir, pvz., prie angos sienoje ar lauko terasoje. Papildomai galime prikomplektuoti ir tarpinį šepetėlį, kuris kompensuoja angos nelygumus ir neleidžia vabzdžiams per plyšius prasiskverbti į patalpą.

 

Gaminame 3 rūšių rėminius tinklelius: Delta ir Delta Soft su pasukamais laikikliais bei Lesta - su magnetiniais laikikliais.

  

 Tinklelis nuo vabzdžių Delta

Tinklelis Delta - pigiausias rėminio tinklelio nuo vabzdžių variantas, montuojamas lango rėme su pasukamais laikikliais. Esant didesniems nei 150 cm tinklelio matmenims, rekomenduojame naudoti papildomą skersinį profilį, kad konstrukcija būtų stabilesnė. Galimos Delta rėmelio spalvos: balta, ruda, medžio imitacija (auksinis ąžuolas).

  

  

  

  

  Tinklelis nuo vabzdžių Delta Soft

Delta Soft - elegantiškesnio dizaino bei kiek tvirtesnio profilio tinklelis nuo vabzdžių, montuojamas taip pat su pasukamais laikikliais. Dėl tvirtesnės konstrukcijos tinkleliui Delta Soft nebereikia naudoti papildomo skersinio profilio net esant didesniems matmenims. Šį tinklelį nuo vabzdžių galime pritaikyti ir nevienodų kraštinių (trapeciniams) langams. Galimos Delta Soft rėmelio spalvos: balta ir ruda.

    

 

 

 

Tinklelis nuo vabzdžių Lesta

Rėminis tinklelis Lesta montuojamas su magnetiniais laikikliais ant paties lango rėmo. Naudojame stiprius magnetus, todėl rėmelis nenukrenta net esant stipriam vėjui. Galimos rėmelio spalvos: balta ir ruda. Šį tinklelį labai paprasta išsimatuoti patiems, o dėl magnetukų - ypač patogu naudoti.  Dėl šių priežasčių Lesta yra bene populiariausias mūsų gaminamas tinklelis nuo vabzdžių.

  

  

Rėminių tinklelių nuo vabzdžių kaina - nuo 15,00 /m2. Kainą skaičiuojame pagal konkrečius matmenis. Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą tinkleliams nuo uodų. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. 8 640 12345 arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną.

  

RULONINIAI TINKLELIAI NUO VABZDŽIŲ

 

  

 Ruloninis tinklelis nuo vabzdžių

Šie tinkleliai nuo vabzdžių yra tvirtinami prie lango rėmo arba nišoje stacionariai, tačiau dėl spyruoklinio mechanizmo jie lengvai susisuka į kasetę viršuje arba šone. Tankaus šepetėlio juostos konstrukcijos šonuose neleidžia net mažiausiam vabzdžiui patekti į patalpą.

 

 

Šis tinklelio nuo vabzdžių variantas patogus naudoti durims. Deja, yra ir šioks toks minusas - ruloninis tinklelis neišvengiamai turi aukštą slenkstį apačioje, todėl, jei durys nuolat naudojamos, tai gali sukelti diskomfortą.

  

Standartinės ruloninio tinklelio nuo vabzdžių profilio spalvos - balta ir ruda.

  

Ruloninio tinklelio nuo vabzdžių kaina - nuo 23,00 /m2. Kainą skaičiuojame pagal konkrečius matmenis. Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą tinkleliams nuo uodų. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. 8 640 12345 arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną.
   

PLISUOTI TINKLELIAI NUO VABZDŽIŲ

  

Plisuotas tinklelis nuo vabzdžiųAtsižvelgdami į savo klientų poreikius, pristatome jau antrosios kartos plisuotus tinklelius nuo vabzdžių, kurie veikia dar tobuliau, nei ankstesnieji. Dėl savo savybių, plisuoti tinkleliai nuo vabzdžių yra pts patogiausias variantas naudoti durims.

  

Plisuoti tinkleliai nuo vabzdžių puikiai išsprendžia aukšto slenksčio problemą. Slenkstis šioje sistemoje yra itin žemas ir beveik nepastebimas - iki 8 mm, o tinklelis susistumia taip pat kompaktiškai, kaip ir ruloninis.

 

Šis tinklelis ypač saugus vaikams ne tik dėl žemo slenksčio, bet ir todėl, kad šioje sistemoje nėra naudojama įtempta spyruoklė, kaip ruloniniame tinklelyje. Šį tinklelį nuo vabzdžių labai paprasta naudoti - jis atidaromas ir uždaromas lengvai stumtelėjus ranka. Jei tinklelis netyčia išstumiamas iš bėgelių, jis vėl lengvai atsistato į savo vietą.

 

Standartinės plisuoto tinklelio nuo vabzdžių profilio spalvos - balta, ruda, antracitas ir medžio imitacija (vyšnia).

  

Plisuoto tinklelio kaina - nuo 32,15 /m2. Kainą skaičiuojame pagal konkrečius matmenis. Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą tinkleliams nuo uodų. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. 8 640 12345 arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną.

  

Plisuotas tinklelis nuo uodu

 

 

Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions