Roletai

Roletai Pastaruoju metu dekoruojant namų interjerą vis dažniau atsisakoma užuolaidų, kurios pakeičiamos roletais, nors kai kurie puikiai suderina ir vienus, ir kitus. Roletai ne tik puikiai atlieka tiesioginę užuolaidų funkciją, suteikia jaukumo, bet ir neužgožia erdvės, taip pat taupo Jūsų laiką - jų nereikia skalbti (kaip užuolaidų).

 

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą roletams. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. 8 640 12345 arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną.  

KLASIKINIAI ROLETAI

 

klasikiniai roletaiKlasikiniai, arba paprasti, roletai yra valdomi grandinėle arba apatiniame profilyje esančia rankenėle. Šie roletai tvirtinami dviem laikikliais į lango rėmą, sieną ar lubas. Nuleidę šiuos roletus uždengsite ne tik patį langą, bet ir visą lango nišą.

KASETINIAI ROLETAI

 

kasetiniai roletai

Šiuolaikiniams plastikiniams, mediniams ir aliumininiams langams arba durims „Lauresta" siūlo kelias kasetinių roletų sistemas: „Rollite", „Vega" ir „Elegance". Juos galima sumontuoti ir ant seno tipo langų, jeigu šie yra be pertvarų ir turi vientisą stiklą. 

DVIGUBI ROLETAI DIENA–NAKTIS

 

 Roletai ZebraDIENA–NAKTIS - tai naujo dizaino, pastaruoju metu ypač populiarūs roletai. Pristatome naują, natūralios išvaizdos ir žemiškų tonų diena–naktis audinių kolekciją, suteikiančią interjerui subtilaus lengvumo pojūtį.

ROLETAI NUO SAULĖS IR KARŠČIO

 

roletaiŠiuolaikinių pastatų konstrukcijose naudojama ypač daug stiklo. Iš vienos pusės - gražu, iš kitos - gana problematiška. Vasaros metu patalpos stipriai prikaista, kartais nepadeda net kondicionavimo sistema, o tiesioginės saulės šviesa, skaistus dangus ir saulės apšviesti blizgūs fasadai kitapus gatvės ne tik verčia primerkti akis žiūrint pro langą, bet ir sukelia akinančius atspindžius, kurie apsunkina darbą. Tenka ieškoti efektyviausių priemonių nuo saulės ir karščio.

ŠVIESAI NEPRALAIDŪS ROLETAI

 

sviesaiŠviesai nepralaidūs, arba gumuoti, roletai yra ypač mėgstami dėl jų neprilygstamos savybės užtamsinti langą, todėl mūsų klientai juos dažnai renkasi miegamojo, vonios arba vaikų kambariui.

 

ROLETAI, ROMANETĖS IR ŠIRMOS IŠ NATŪRALIŲ MEDŽIAGŲ

 

medines romanetesRoletai, romanetės ir širmos, pagamintos iš natūralių medžiagų, patalpai suteikia ypač daug jaukumo. Mūsų kolekcijoje - daugiau nei 30 skirtingų audinių iš medžio, bambuko ir kito augalinės kilmės pluošto.

Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions