Medinės žaliuzės ir roletai

Žaliuzių centre „Lauresta“ sukaupta didelė žaliuzių iš natūralių medžiagų kolekcija: tai medinės horizontalios žaliuzės, medinės vertikalios žaliuzės, romėniškos žaliuzės, širmos ir roletai iš pintų medžio, bambuko vytelių, džiuto ir kitokio augalinės kilmės pluošto.

  

Žaliuzės iš medžio ir kitų natūralių medžiagų - solidumo bei prabangos suteikiantis patalpos aksesuaras. Medinės žaliuzės ir bambukiniai roletai puikiai tinka ir prie klasikinių baldų, ir moderniame šiuolaikiniame interjere. 

 

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą žaliuzėms. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. 8 640 12345 arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną.

HORIZONTALIOS MEDINĖS ŽALIUZĖS 

 

Medinės horizontalios žaliuzės, 50mm; laminuotos; juostinės kopetėlėsHorizontalių medinių žaliuzių juostelėms gaminti naudojama kanadietiška liepa (basswood). Ši mediena pasižymi gebėjimu išlaikyti savo formą ir nesikraipyti. Ji taip pat nėra šakota, o pats medienos pluoštas yra švelnaus rašto. Medinių žaliuzių juostelės yra padengtos specialiu laku, kuris apsaugo nuo saulės blukinimo ir drėgmės.

ROLETAI, ROMANETĖS IR ŠIRMOS IŠ NATŪRALIŲ MEDŽIAGŲ

 

medines romanetesRoletai, romanetės ir širmos, pagamintos iš natūralių medžiagų, patalpai suteikia ypač daug jaukumo. Mūsų kolekcijoje - daugiau nei 30 skirtingų audinių iš medžio, bambuko ir kito augalinės kilmės pluošto.

VERTIKALIOS ŽALIUZĖS IŠ NATŪRALIŲ MEDŽIAGŲ

 

Vertikalios medinės žaliuzės džiutoVertikalios žaliuzės iš pinto medžio juostų - jaukumo, solidumo ir prabangos suteikiantis patalpos aksesuaras. Medinės vertikalios žaliuzės puikiai tinka prie klasikinių baldų, o madingam šiuolaikiniam interjerui suteikia nepakartojamos natūralaus medžio šilumos. „Lauresta" siūlo vertikalias žaliuzes iš pintų medžio, bambuko vytelių, džiuto ir kitokio augalinės kilmės pluošto.

Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions