Horizontalios žaliuzės

Horizontalios žaliuzės Horizontalios žaliuzės atsirado apie 1770 m. Venecijoje (Italijoje), todėl Europoje jos ir vadinamos venecijietiškomis žaliuzėmis.  

   

Kalbama, kad garsus Venecijos pirklys kartą parsivedė gražuolę žmoną. Ši dienas praleisdavo žiūrėdama pro langą ir laukdama savo vyro grįžtant. Pirklys ėmęs pavydėti, kad pro šalį gondolomis praplaukiantys vyrai spokso į jo jaunutę žmoną, todėl visus langus uždarė langinėmis. Tačiau namuose nuolat tvyrojo tamsa ir pirkliui pagailo savo žmonos. Tada jis ir sugalvojęs žaliuzes, kad mylimoji galėtų džiaugtis dienos šviesa, bet daugiau nedžiugintų svetimų akių...

      

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą horizontalioms žaliuzėms. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. 8 640 12345 arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną.

TRADICINĖS HORIZONTALIOS ALIUMININĖS ŽALIUZĖS  

 

Tradicinės horizontalios aliumininės žaliuzės Tradicinės horizontalios žaliuzės gali būti tvirtinamos tarp stiklų, prie lango rėmo, lubų, prie sienos. Virvute ir lazdele jas galite lengvai pakelti ir nuleisti, užfiksuoti jums reikalingame aukštyje, pasukti tokiu kampu, kad į patalpą patektų norimas šviesos kiekis.

        

ISOLITE

 

ISOLITE zaliuzes Naujos kartos horizontalios žaliuzės ISOLITE yra montuojamos tiesiai ant lango rėmo ir dėl specialių stygų lieka prigludusios prie stiklo bet kurioje lango pozicijoje. Svarbus Isolite pranašumas yra tai, kad viršutinis ir apatinis rėmeliai pagaminti iš aliuminio, nėra plieninių detalių, todėl šias žaliuzes galima montuoti vonioje ar virtuvėje, kur didesnis drėgmės lygis. Firma „Lauresta" garantuoja, kad ant šių žaliuzių net ir po ilgų naudojimo metų neatsiras rūdžių.

 

ISOSTYLE

 

ISOSTYLE zaliuzesNaujos kartos horizontalios žaliuzės ISOSTYLE yra montuojamos tiesiai ant lango rėmo ir specialių stygų dėka lieka prigludusios prie stiklo bet kurioje lango pozicijoje. Jos tinka visiems šiuolaikiniams plastikiniams ar mediniams langams su stiklo paketu. Šios žaliuzės valdomos vien tik grandinėle, kuria lengvai pakelsite ar nuleisite žaliuzes, pakeisite juostelių kampą.

50 MM ALIUMININĖS HORIZONTALIOS ŽALIUZĖS

 

50 mm aliumininės horizontalios žaliuzės

Sparčiai didėjant stiklinių fasadų plotams šiuolaikinėje architektūroje, atsirado didelių gabaritų žaliuzių poreikis. Atsižvelgdama į tai, firma „Lauresta" pradėjo gaminti 50 mm pločio aliumininių juostų žaliuzes, skirtas ypač dideliems langams ir stikliniams fasadams uždengti.

 

HORIZONTALIOS MEDINĖS ŽALIUZĖS 

 

Medinės horizontalios žaliuzės, 50mm; laminuotos; juostinės kopetėlėsHorizontalių medinių žaliuzių juostelėms gaminti naudojama kanadietiška liepa (basswood). Ši mediena pasižymi gebėjimu išlaikyti savo formą ir nesikraipyti. Ji taip pat nėra šakota, o pats medienos pluoštas yra švelnaus rašto. Medinių žaliuzių juostelės yra padengtos specialiu laku, kuris apsaugo nuo saulės blukinimo ir drėgmės.

Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions