Grotos

ALIUMININĖS GROTOS

 

Aliuminines apsaugos grotosDidėjant prekybos plotuose naudojamų susukamų grotų poreikiui, 2003 metais „Lauresta" pradėjo aliumininių grotų gamybą. Mūsų firmos pagamintos susukamos grotos įrengtos daugelyje didžiųjų prekybos centrų ir parduotuvių: „Akropolis" (Vilnius, Kaunas), „Mega" (Kaunas), „Flagman" (Vilnius), UAB „Aukso centras" parduotuvių tinklas visoje Lietuvoje.

PLIENINĖS GROTOS CLARA

 

apsaugines grotos clara Lauresta“ siūlomos mikroperforuotos grotos CLARA gaminamos iš italų firmos „Pastore Chiusure di Sicurezza S.p.A.“ plieno juostų, kurios yra patentuotos dėl savo itin smulkios ir tankios mikroperforacijos. Grotos, pagamintos iš tokio tipo plieno, puikiai tinka vitrinoms uždengti - dėl mažyčių skylučių net 44 procentai bendro grotų ploto yra perregima, taigi vitrina atrodo vizualiai atvira.

PLIENINĖS GROTOS MONTECARLO

 

apsaugines grotos montecarlo Tinklinės grotos MONTECARLO lengvai priderinamos net prie įmantriausios parduotuvės vitrinos stiliaus dėl savo klasiško ir nesenstančio dizaino. Šios grotos suteikia maksimalią apsaugą nuo įsilaužimo. Vitrina, apsaugota šiomis grotomis, atrodo elegantiškai ir patraukliai.

PLIENINĖS GROTOS ONDA

 

apsaugines grotos onda Tinklinės grotos ONDA ne tik puikiai apsaugo, bet kartu yra ir stilingos išvaizdos. Santūri jų išvaizda gerai dera su istorine architektūra, todėl šios grotos tinka senamiesčio parduotuvių vitrinoms apsaugoti.

PLIENINĖS GROTOS GALA

 

apsaugines grotos gala Grotos GALA, pagamintos iš vamzdelinių plieno juostų, yra tvirtos ir itin griežtos išvaizdos. Jos puikiai tinka patalpoms, kurioms reikalinga ne tik apsauga, bet ir matomumas. Šios grotos dažniausiai montuojamos prekybos centruose įsikūrusių parduotuvių įėjimams užtverti.

Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions