Segmentiniai garažo vartai

Segmentiniai garažo vartai

Segmentiniai garažo vartai, ne taip, kaip ruloniniai, pasikelia prie garažo lubų. Pagal skirtingą garažo išplanavimą parenkama geriausia bėgelių tvirtinimo bei vartų pakėlimo padėtis (standartinė, sužeminta, paaukštinta, šlaitinė, vertikali).

 

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą garažo vartams. Siųskite el. užklausąskambinkite arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną  

JUOSTINIO STILIAUS SEGMENTINIAI GARAŽO VARTAI

Juostinio stiliaus segmentiniai garažo vartai

Juostinio stiliaus garažo vartų segmentai sudaryti iš 10 cm pločio juostų, kurių sudaromos tvarkingos linijos puikiai susilieja su bet kokio stiliaus namų eksterjeru. Standartiniai šių vartų matmenys yra iki 6 x 3 m, tačiau esant poreikiui gali būti pagaminti iki 10 m pločio. Paviršius gali būti medžio arba tinko tekstūros, o standartinės spalvos – balta ir ruda, tačiau vartai gali būti dažomi ir bet kuria kita RAL paletės spalva.

VIDURIO JUOSTOS STILIAUS SEGMENTINIAI GARAŽO VARTAI

Vidurio juostos stiliaus segmentiniai garažo vartai  Per šių vartų segmentų vidurį einanti linija vizualiai padalina segmentus į 25 cm pločio juostas. Nenuostabu, jog šie modernios išvaizdos segmentiniai vartai yra vieni populiariausių. Vidurio juostos vartus gaminame iki 6 x 2,75 m dydžio. Standartinė spalva – balta, bet esant pageidavimui gali būti nudažyti bet kuria kita RAL paletės spalva. Galite pasirinkti medžio arba tinko paviršiaus faktūrą.  
SEGMENTINIAI GARAŽO VARTAI BE JUOSTŲ

Segmentiniai garažo vartai be juostų  Šiuos vartus sudarantys segmentai yra lygūs ir neturi juos dalijančių juostų. Tokie sekciniai vartai sukuria paprastumo ir minimalizmo efektą ir puikiai tiks bet kuriam modernaus stiliaus namui. Elegancijos suteiks į vartus įmontuoti jūsų pasirinkto dizaino langeliai.
FILINGINIO STILIAUS SEGMENTINIAI GARAŽO VARTAI

Filinginio stiliaus segmentiniai garažo vartai Filinginių, arba kasetinių, vartų segmentai papuošti stačiakampio formos elementais. Šie elegantiški vartai atrodys itin įspūdingai klasikinio stiliaus namuose. Standartinis filinginių vartų dydis – 6 x 3 m, spalva – balta. Galime vartus nudažyti ir kita RAL paletės spalva. Šie vartai turi medžio paviršiaus tekstūrą. 
LYGAUS PAVIRŠIAUS SEGMENTINIAI VARTAI (SLIKAS")

Lygaus paviršiaus segmentiniai garazo vartai („slikas“) Šiuos vartus sudarančių segmentų paviršius yra visiškai lygus, be juostų ar faktūros. Tai - minimalistinė ir ypač moderni alternatyva jūsų namams. Išorinė vartų skarda yra dviguba, tad yra stipresnė ir suteikia dar daugiau saugumo. Šie vartai gaminami iki 6 m pločio ir 3 m aukščio.
MIKROJUOSTOS STILIAUS SEGMENTINIAI GARAŽO VARTAI

Mikrojuostos stiliaus segmentiniai garažo vartai
Šio stiliaus vartų segmentai padengti 5 mm pločio bangelėmis. Tai minimalistinio stiliaus, modernūs vartai kurie puikiai atrodys prie bet kokio tipo pastato. Standartinis dydis – 6 x 3 m.
MAKROJUOSTOS STILIAUS SEGMENTINIAI GARAŽO VARTAI

Makrojuostos stiliaus segmentiniai garažo vartai
Šio stiliaus vartų segmentai yra padengti 10 mm pločio bangelėmis. Tai minimalistinio stiliaus, modernūs vartai kurie puikiai atrodys prie bet kokio tipo pastato. Standartinis dydis – 6 x 3 m.
 
 
 
PANORAMINIO STILIAUS SEGMENTINIAI GARAŽO VARTAI

Panoraminiai garažo vartai
Panoraminiai garažo vartai tampa vis populiaresni. Jie atrodys įspūdingai pastatuose, kuriems tinka stiklo apdailos elementai. Akriliniai sekcijų paketai gali būti skaidraus, matinio, raštuoto arba tamsinto stiklo; galimos įvairios panelių kombinacijos. Aliuminio rėmas gali būti anoduotas, nudažytas bet kuria RAL paletės spalva arba padengtas medžio rašto plėvele. Panoraminius garažo vartus gaminame iki 6 m pločio ir 3 m aukščio.

AUTOMATIKA GARAŽO VARTAMS

 

garazo vartu automatikaKiekvieniems garažo vartams galime pasiūlyti įvairių automatikos variantų ir kartu su jumis išrinkti patį tinkamiausią. Pasitikime tik Europoje žinomiausiais garažo vartų automatikos gamintojais: Came, Sommer, Somfy, kurie garantuoja sertifikuotą kokybę.

Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions