Fasadinės žaliuzės ir roletai
fasadines zaliuzes

Fasadinės žaliuzės - tai horizontalios lauko žaliuzės, kitaip - išorinės žaliuzės. Išorinių žaliuzių juostelių (lamelių) plotis gali būti nuo 50 iki 90 mm, lamelės išlenkimas gali būti „C", „S" ar „Z" formų tipo.           

CETTA 50  

 

fasado zaliuzes Cetta 50 yra universalaus tipo fasadinės žaliuzės, gaminamos iš 50 mm pločio „C" formos lamelių. Šios išorinės žaliuzės yra tvirtinamos su aliuminio kreipiančiosiomis šonuose arba su įtemtais plieno troseliais. Cetta 50 yra pagamintos itin tiksliai ir atitinka aukščiausios kokybės standartus.

CETTA 65 

 

fasadinės žaliuzės Fasadinės žaliuzės Cetta 65 yra gaminamos iš 65 mm pločio „C" formos lamelių, kurios yra falcuotos per visą ilgį, todėl yra tvirtesnės ir atsparesnės įvairiems gamtos veiksniams. Šios išorinės žaliuzės yra montuojamos su aliuminio kreipiančiosiomis arba  su įtemptais plieno troseliais. Aliuminio kreipiančiosios užtikrina dar didesnį šių lauko žaliuzių stabilumą esant stipresniam vėjui ir padeda dar daugiau sumažinti galimo įsilaužimo į patalpas riziką.

ZETTA 70

 

 fasadinės žaliuzėsFasadinių žaliuzių serija Zetta yra labiausiai technologiškai ištobulinta. Šios išorinės žaliuzės labiausiai specialistų rekomenduojamos tiek administraciniams pastatams, tiek privatiems namams. Fasadinės žaliuzės Zetta 70 gaminamos iš 70 mm pločio „Z" formos lamelių.

ZETTA 90

 

fasadinės žaliuzės Fasadinės žaliuzės Zetta 90, kaip ir Zetta 65, pasižymi pažangiausia technologija. Išorinės žaliuzės Zetta 90 gaminamos iš 90 mm pločio „Z" formos lamelių, taigi yra standesnės ir didesniems fasadams labiau vizualiai tinka nei Zetta 65.

SETTA 65

 

isores roletaiFasadinės žaliuzės Setta 65 sukurtos pagal aukščiausio lygio eksterjero dizaino reikalavimus. Šios išorinės žaluzės gaminamos iš 65 mm pločio „S" formos lamelių. Šių fasadinių žaliuzių termoreguliaciją sustiprina išilgai per visą juostą esanti guma, kuri taip pat padeda žaliuzei tyliau veikti. 

SETTA 90 

 

isoriniai roletai Fasadinės žaliuzės Setta 90, kaip ir Setta 65, pasižymi išskirtiniu dizainu. Šios išorinės žaliuzės gaminamos taip pat iš „S" formos, tačiau platesnių, 90 mm lamelių. Šios išorinės žaliuzės ypač efektingai žiūrisi ant didelių fasadų.

Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions