Širmos

širmos"Vertikalios žaliuzės šiuo metu yra labai populiarios, tačiau dabar yra ir kita patraukli jų versija - širmos (angl. panel track). Tiesa, panašumas tarp jų tik tas, kad virvute valdomos širmos juostos gali slinkti nuo kraštų link centro ar visos viena kryptimi į šoną. Skirtingai nei vertikalios žaliuzės, vienos širmos juostos plotis gali būti iki 1 m.

      

Nors širma tėra tik vienas iš daugelio langų dekoravimo būdų, jis iš karto susilaukė susidomėjimo, nes tai tarsi tarpinis variantas tarp užuolaidų ir vertikalių žaliuzių - ir modernu, ir jauku. Dažniausiai širmas pasirenka žmonės, norintys uždengti dideles stiklines sienas ar padaryti vizualią pertvarą kambaryje. Širmos plotis gali siekti 8 m, o aukštis neribojamas. Širmos apačia nėra sujungta, taigi ji juda laisvai ir yra patvaresnė nei, pvz., vertikali žaliuzė.

     

„Lauresta" širmas gamina iš specialių 1 m pločio švediškų juostų arba siūlo pasirinkti audinį iš tekstilinių roletų katalogo. Mėgstantiems dažnai atnaujinti kambario interjerą, nėra reikalo keisti visos širmos sistemos - užtenka tik pasirinkti kitokias juostas. Tokiu būdu vasaros sezonu galite labiau užtemdyti patalpą, žiemą - mažiau, ir atvirkščiai.

          

Yra keli širmos valdymo būdai. Vieną iš jų jau minėjome - patraukus virvutę, visos juostos juda vienodai kraštų link ar į kurią nors vieną pusę. Kitas būdas - kiekviena juosta gali būti valdoma lazdele atskirai, taigi galite kas kartą širmai suteikti kambariui naują išvaizdą priklausomai nuo širmos juostų išdėstymo. Pastarasis būdas yra saugesnis mažiems vaikams.

  

širma"širmos kaina  širma kaina

 

 

Domina? Siųskite el. užklausą, skambinkite arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną

 

 

Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions