Naujienos ir patarimai
2018.04.08

TOP 5 langų dekoro sprendimai svetainei

 

 

Svetainė dažno mūsų namuose užima ypatingai svarbia vietą – joje leidžiami vakarai su šeima, priimami svečiai ar tiesiog ilsimasi, todėl langų dekoro parinkimas šiam kambariui neretai tampa nemenku galvos skausmu. Ką rinktis – roletus, romanetes, plisuotas, horizontalias, o galbūt vertikalias žaliuzes? Norėdami Jums palengvinti šią užduoti, pristatome TOP 5 sprendimus svetainei:

 

 

2017.12.27

Testas: kaip išsirinkti tinkamiausią langų dekorą

 

LAURESTA-testas

Romanetės, roletai, užuolaidos, širmos, žaliuzės...O koks langų dekoras tiks jūsų langui? Vis svarstote, kuris langų uždengimas, derintųsi vonios kambaryje ar valgomajame? Skaitant interjero patarimus, paprastai parašyta "šalin standartus!", "pasisemkite originalių idėjų". Tačiau šį kartą nepatarinėsime, o padėsime jums patiems suprasti savo poreikius.

2017.12.11


LAURESTA prisidėjo prie Lietuvos jūrų muziejaus pastato rekonstrukcijos

lauresta roletai

 

Įmonė LAURESTA daugeliui žinoma kaip roletų ir žaliuzių gamintoja, bet jos veikla - daug platesnė: įmonė gamina garažo vartus, langus, apsaugines žaliuzes, fasadines žaliuzes, montuoja pergolas ir markizes lauko terasoms. LAURESTA kasmet dalyvauja stambiuose statybų ir renovacijų projektuose, o šiuo metu norime pasidžiaugti, kad prisidėjome prie užbaigtos Lietuvos jūrų muziejaus renovacijos - įrengėme fasadinę žaliuzių sistemą ant muziejaus pastato.

2017.12.08

Roletai - pilnas informacijos gidas

 

Roletai arba ritininės užuolaidos - langų uždengimo elementai, naudojami apsaugai nuo tiesioginių saulės spindulių.  Tai yra vienas populiariausių produktų naudojamų langų dekorui ir privatumo kontrolei. Yra daug įvairių roletų medžiagų ir mechanizmų variantų, kurie skiriasi savo techninėmis savybėmis ir išvaizda.

2017.11.07

Koks langų dekoras tinkamiausias vonios kambaryje?

 

roletai vonios kambariui

Vonios kambaryje rytinėmis procedūromis prasideda daugelio iš mūsų diena, o vakare baigiasi. Norisi, kad vonios kambarys būtų jaukus ir patogus, o supanti aplinka suteiktų komforto jausmą. Tačiau drėgmė  priverčia rinktis ne tik gražias, bet ir praktiškas interjero detales. Tad kuo reikėtų uždengti vonios langus, kad jie nenukentėtų nuo drėgmės? Pateiksime jums praktiškiausius langų dekoravimo būdus vonios kambaryje.

2017.10.13

Stenkis ir tavo pastangos bus įvertintos" - susipažinkite iš arčiau su Vaidu Maziliausku iš „Laurestos" 

 

vaidas lauresta

Vaido Maziliausko, Žaliuzių centro „Lauresta" vadybininko iš Klaipėdos, darbo stažas jau siekia net 15 metų. Tai pirmoji ir vienintelė jo darbovietė.

2017.08.19

Plisuotos žaliuzės - tarp prabangos ir praktiškumo

 

 plisuotos zaliuzes Ne retai tenka išgirsti žmonių klausimus, kaip dekoruoti sudėtingų formų langus ir apsisaugoti nuo saulės šviesos ir nepageidaujamų žvilgsnių, nes, atrodo, kad esant didžiulei langų dekoravimo pasiūlai, sunku išsirinkti tinkamiausią sprendimą. Mes norime jums pristatyti šiuo metu sparčiai populiarėjantį langų dekorą - plisuotas žaliuzes. Tai puikus pasirinkimas, turintis be galo daug privalumų ir padedantis įgyvendinti sudėtingus dizaino sprendimus.

2017.07.14

Markizės - kai karštą ir saulėtą dieną svajojate apie pavėsį šalia namų

 

markizes

 
Karštą ir saulėtą dieną svajojate apie pavėsį šalia namų? Norite kieme ar terasoje susikurti jaukią poilsio oazę ir pasijusti tarsi sėdėtumėte siauroje Paryžiaus gatvelėje? Tuomet markizė yra pats tinkamiausias sprendimas!
 

2017.06.06

Romanetės - moderni alternatyva medžiaginėms užuolaidoms

 

romanetes-lauresta

Užuolaidų eleganciją sujungus į vieną derinį kartu su roletų praktiškumu, gautume aukso viduriuką - moderniąsias romanetes. Romanetės itin vertinamos klientų, kurie savo namuose kuria unikalų ir išskirtinį interjerą. Šis langų dekoro akcentas ne tik suteikia estetinę naudą, bet ir tuo pačiu puikiai apsaugo namus nuo nepageidaujamų žvilgsnių bei intensyvios saulės.

 
2017.01.10

Patarimai, kaip išsirinkti roletus

 

Šiais laikais vis sparčiau keičiasi namų interjero idėjos, atsiranda vis naujų sprendimų bei pasirinkimų, kurie palengvina vartotojų rūpesčius ir leidžia įgyvendinti norimas idėjas. Tačiau roletus kaip ir užuolaidas- jau galima vadinti tradiciniu langų uždengimo būdu.


   ( 1 )   2   toliau
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions