Plastikiniai PVC langai

plastikiniai langai

 

Plastikinio lango pagrindą sudaro PVC rėmas ir stiklo paketas. PVC yra saugi ir nekenksminga medžiaga, kuri nedaro neigiamos įtakos mūsų sveikatai. PVC nesukelia alerginių reakcijų net labai jautriems žmonėms, priešingai nei, pvz., kai kurie metalai (chromas, nikelis ir t.t.). Mūsų įmonės siūlomi plastikinių langų profiliai GL System yra ekologiški, pagaminti iš medžiagų, 100% tinkančių perdirbimui. Dar vienas PVC privalumas, jog jis yra priskiriamas prie sunkiai degančių medžiagų - PVC testai parodė, kad ši medžiaga užsidega tik tada, kai visos kitos medžiagos jau liepsnoja.

GL SYSTEM-5

 

IGLO 5 langaiPlastikiniai PVC langai GL SYSTEM-5 yra sukurti vartotojams, kuriuos žavi funkcionalumas, estetika ir modernumas. Penkių kamerų lango profilis garantuoja stabilumą ir gerą šilumos bei garso izoliaciją. Mūsų siūlomi plastikiniai langai GL SYSTEM-5 atitinka aukščiausius funkcinius reikalavimus ir tuo pačiu metu užtikrina geriausią kokybę bei estetinį grožį.

GL SYSTEM ENERGY

 

plastikiniai langai gl system Plastikiniai langai GL SYSTEM ENERGY yra sukurti atsižvelgiant į paties pažangiausio kliento poreikius. Tai, ko gero, patys šilčiausi langai, siūlomi Lietuvos rinkoje. Šie 7 kamerų plastikiniai langai ne tik pasižymi ypatingai geromis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis, jie taip pat dar ir modernūs bei elegantiški. 

Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions