Terasos šildytuvai

terasos sildytuvai „Norėčiau pasimėgauti šiltais vakarais savo terasoje dažniau, bet tas lietuviškas klimatas...“ Kažkur girdėta? Įsigiję terasos šildytuvą, vasaros sezoną savo kiemelyje galėsite atidaryti kur kas anksčiau, o mėgautis vyno taure terasoje bus jauku net krintant rudeniniams lapams. Terasos šildytuvai praverčia ir lauko kavinėms, siekiant prailginti vasaros sezoną. Beje, tai nėra taip brangu, kaip jums galėtų pasirodyti.

INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ ŠILDYTUVAI

 

Infroraudonųjų spindulių terasos sildytuvasInfraraudonųjų spindulių šildytuvas - kol kas moderniausias prietaisas savo srityje. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai išsiskiria tuo, kad jie šildo ne aplinką, o žmogaus kūną. Lauko terasose infraraudonieji šildytuvai yra itin efektyvūs - jų poveikis jaučiamas net iki 20 m2 plote, o skleidžiamos šilumos neblaško vėjas.

  

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai yra lengvi, jų dizainas elegantiškas ir modernus. Šildytuvų korpusai lenktų linijų, baltos spalvos, jie gali būti pakabinami ant sienos arba pastatomi ant žemės su specialiais stovais. Galimas nuotolinis valdymas.

  

Infraraudonųjų spindulių lauko terasos šildytuvai yra kelių skirtingų modelių pagal jų skleidžiamos šilumos plotą. Jų visų šiluminė galia 1,5 kW. Šie šildytuvai sunaudoja iki 60% mažiau energijos, lyginant su kitais šildymo būdais. Svarbiausia, kad nereikia laiko šildytuvui įkaisti - jis spinduliuoja maksimalią šilumą praėjus vos 1 sekundei po įjungimo.

  

Infraraudonųjų spindulių šildytuvo kaina - nuo 191,73 € priklausomai nuo modelio. Norėdami sužinoti smulkesnę informaciją, susisiekite su mumis užpildę užklausą.

 

Infroraudonųjų spindulių terasos sildytuvasterasos sildytuvaisildytuvai terasai

 

 

 

 

 

 

NAUJIENA! MODULINIS INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ ŠILDYTUVAS - VĖSINTUVAS VIENAME

 

Norite turėti naujausią ir pažangiausią infraraudonųjų spindulių šildytuvą savo terasoje? Modulinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas - vėsintuvas viename kaip tik Jums. Šis unikalus sprendimas puikiai tinka pergolų, lauko terasų šildymui šaltesniu metu (vėsesniais vakarais vasarą ar pavasarį/rudenį) bei vėsinimui karščiausiu laikotarpiu. Patentuota "plug-in" sistema sujungia infraraudonųjų spindulių šildytuvų modulius su LED apšvietimu bei aušinimo purkštukais. Šis sprendimas apdovanotas inovacijos prizu 2018 m. pagrindinėje žaliuzių ir roletų sprendimų parodoje Europoje R+T 2018 Štutgarte.

 


 

 

 

 

 

Šis infraraudonųjų spindulių šildytuvas - vėsintuvas leis sutaupyti vietos ir laiko - vietoj kelių skirtingų įrenginių turėsite vieną modulinį šildytuvą - vėsintuvą. Šildytuvas ypač lengvai pakabinamas su specialiais laikikliais palei markizės tentą ar pergolos stogą: sistemą galima tvirtinti prie sienų arba lubų.

 

 

 

 

Pagrindinės infraraudonųjų spindulių šildytuvo - vėsintuvo sistemos savybės:
• elementai yra atsparūs atmosferos poveikiui (IP67 / 65);
• nerūdija;
• šildytuvo galingumas - 2000 vatų;
• integruotas modernus LED apšvietimas (3.5 W);
• integruoti PERFECTCLIME® vandens purkštukai, vėsinantys aplinką vėsiais garais;
• galite rinktis bet kokią RAL spalvą;
• galima rinktis skirtingo ilgio modulius.

 

 

 

Šiame terasos šildytuve yra galingų, akims draugiškų ULTRA LOW GLARE vamzdelių, kurie skleidžia 80% mažiau raudonos šviesos. Ateityje planuojama į šiuos šildytuvus integruoti garsiakalbius bei ultravioletinę šviesą nuo uodų.

Be individualių modulių, kuriuos galima sukonfigūruoti pagal Jūsų pageidavimus, galite įsigyti standartinius 3-5 m ilgio modulius. Šios modulinės šildytuvų-vėsintuvų sistemos puikiai tinka ir didesniems komerciniams objektams.

 

 

 

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą infraraudoniems terasos šildytuvams. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. 8 640 12345 arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną.

 

Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions