Apie mus

lauresta roletai

Firma  „Lauresta" - sparčiai besivystanti viena didžiausių žaliuzių gamybos įmonių Lietuvoje. Savo veiklą pradėję 1993 metais horizontalių-aliumininių bei vertikalių-tekstilinių žaliuzių gamybos srityje, šiandien ją stipriai išvystėme ir praplėtėme, gaminame visų mūsų rinkoje naudojamų rūšių žaliuzes. Šiandien firmoje dirba daugiau nei 60 darbuotojų, o mūsų gamybinė bazė Klaipėdoje užima 2 tūkst. kvadratinių metrų plotą.

    

Pagrindiniai firmos tikslai: pateikti vartotojams plačiausią naujausių langų dekoravimo ir apsaugos nuo saulės priemonių asortimentą, pritaikant šiuolaikiškų medžiagų ir technologijų pasiekimus, suteikti klientui didžiausias pasirinkimo galimybes.

        

Gamyboje nuolatos diegiama moderni technika, naudojamos pažangios technologijos: kompiuterizuotos horizontalių bei vertikalių žaliuzių gamybos staklės, tekstilinių audinių pjovimas ultragarsu, naujausia klijavimo įranga, rengiami darbuotojų mokymai ir t.t. Palaikant ryšius su užsienio partneriais, nuolat atnaujinamos žaliuzių ir roletų kolekcijos, kurios atitinka naujausias interjero dekoravimo mados tendencijas.

        

 lauresta zaliuzes
roletai lauresta
 zaliuzes lauresta

  

„Lauresta" gamina ne tik horizontalias, vertikalias, apsaugines, plisuotas bei ritinines žaliuzes - roletus, bet ir širmas, tinklelius nuo vabzdžių, markizes, fasadines žaliuzes bei roletus, rulonines grotas ir garažo vartus, plastikinius langus bei duris. Mūsų konsultantai visada pasiruošę padėti jums išsirinkti tinkamiausią gaminį, o meistrai montuotojai - atlikti tikslius išmatavimus bei sumontuoti. Užuolaidų salonams gaminame romanečių ir širmų mechanizmus, paprastus bei automatizuotus karnizus užuolaidoms. Taip pat remontuojame bet kokios rūšies žaliuzes.

            

Mūsų filialai veikia Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose, turime atstovaujančias firmas daugelyje didesnių miestų visoje Lietuvoje, taip pat Rygoje. Glaudžiai bendradarbiaujame su užuolaidų salonais ir langų gamybos firmomis.

           

Žaliuzių gamybai naudojamas medžiagas ir komponentus importuojame tiesiai iš gamintojų. Turime partnerius 12 šalių. Esame išskirtiniai Skandinavijos gamintojų „Strömma Sweden" bei „Almedahls" roletų audinių platintojai. Horizontalių aliumininių žaliuzių juostą importuojame iš „Turnils" (Švedija), juostą vertikalioms žaliuzėms - iš Belgijos („Lecluyse"), tinklelį nuo vabzdžių - iš Italijos. Medžiagos mediniams roletams ir vertikalioms žaliuzėms - „Ballauff" (Prancūzija), horizontalioms medinėms žaliuzėms - „Coulisse" (Olandija), šviesą ir šilumą atspindintys audiniai - „Glasgard Rollosystem" (Vokietija), žaliavos apsauginėms žaliuzėms - „Aluprof".

 lauresta garazo vartai  lauresta pergola  lauresta pavesine

Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions