Naujienos ir patarimai
2016.01.12

2016 spalvų tendencijos namų interjere

 

roletu tendencijos

Šį 2016 metų sezoną spalvos nugabens mus į linksmesnę, kur kas labiau saulėtą vietą, kurioje jausimės laisvi ir turėsime daug progų išreikšti save tiek aprangoje, tiek namų interjere. Įvairių spalvų deriniai yra puikūs įrankiai, padedantys sukurti gražius, stilingus ir gaivius namus, tad pasidalinti 2016 metų spalvų derinių tendencijomis, pakvietėme interjero dizainerį, spalvų ekspertą Mykolą Steponavičių.

 

Mykolas mums atskleidė, jog šių metų tendencijos yra eklektiškos ir jaudinančios, o kad būtų aiškiau, suskirstė jas į 12 madingiausių spalvų derinius. „Šiose spalvų deriniuose, tiesiog kiekvienas gali atrasti dalį savęs. Ekstravertai galės mėgautis itin ryškiomis, akį rėžiančiomis spalvomis, kurios į mūsų namus nužengė, galima sakyti, tiesiai nuo podiumo. O minimalistinio ir klasikinio stiliaus mėgėjai pasirinkę patvarius, neutralius, pavyzdžiui, balto ar pilko atspalvio tonus su metalo akcentais, kambarius akimirksniu pavers elegantiškais", - prasitaria Mykolas.

 

Pasak interjero dizainerio, šiais metais spalvų tendencijos siūlo gan plačias galimybes panaudoti tamsias ir šviesiai neutralias spalvas, rinktis blyškių bei ryškių tonų spalvų kombinacijas. Modernios interjero spalvos leidžia lengvai atrasti geriausiai tinkantį derinį bet kuriai kambario erdvei. Tarpusavyje sumaišyti spalvas taip, jog kambarys atrodys unikalus, stilingas ir išskirtinis.

 

spalvu tendencijos

 Interjero dizaineris, spalvų ekspertas

Mykolas Steponavičius

 

2016 metais populiaru tarpusavyje miksuoti klasikinės juodos, baltos ir pilkos spalvos tonus su romantiškomis rožinės ir paslaptingosios šviesiai purpurinės spalvomis. „Šiuolaikinės interjero spalvos sukuria pasakiškus mišinius, tarkim, pavasario įkvėpta geltona ar žalia spalva kartu su smėlio spalvos ir baltais tonais. Dar vienas man labai patinkantis derinys, tai gili, itin ryški oranžinė spalva kartu su puošnia ir kontrastinga juoda spalva, šis derinys interjere atrodys nuostabiai ir moderniai. Arba ramus mėlynos ir žalios spalvos derinys, sumaišomas kartu su raudonojo vyno, bronzos ir rudomis spalvomis, gali atrodyti be galo šiuolaikiškai", - pasakoja Mykolas.

 

 1. Mėlynos ir baltos spalvos deriniai

 

Sodriai mėlynos, šviesiai mėlynos ir baltos spalvos, sumaišytos su pilkos ir rudos spalvos tonais, derinys yra įkvėptas spalvingojo vandenyno. O jei šį interjerą papildysite jūros pakrantės ir laivybos akcentų dekorais, užtikrinsite gražų interjerą ir raminantį jo poveikį sielai.

 

spalvos roletai


2. Mėlyna ir žalia kartu su šiltu apelsinu

 

Sodrios ir šviesiai mėlynos spalvos tonai kartu su žalios ir šiltos oranžinės spalvos atspalviais primena Viduržiemio jūros stilių. Ši ryški spalvų kombinacija yra viena iš ryškiausių 2016 metais.

 

naujas dizainas

3. Mėlyna ir žalia spalva derinama su balta

 

Interjeras užpildytas mėlynos, žalios ir baltos spalvos leis pajausti vasarą, dvelkiančią vakaro vėsa ir švelniu brizu, būtent šilčiausias metų laikas ir įkvėpė susimaišyti šias spalvas.

 

zaliuziu tendencijos

 

4. Pilkos ir baltos spalvos tonai derinami su metaliniais akcentais

 

Nesenstančios pilkos spalvos elegancija ir šviesiai baltos spalvos dekoras sumaišytas su metalo akcentais sukuria gražų, futuristinį interjero dizainą.

 

spalvoti roletai roletu katalogas


5. Kava su grietinėle

 

Dizainas, įkvėptas kavos su grietinėle, tamsaus ar baltojo šokolado mylėtojų. Vyrauja šviesios ir tamsios rudos spalvos atspalviai bei kreminės geltonos, minkštos baltos. Šis interjeras priverčia jaustis patogiai ir jaukiai bet kuriuo paros metu.

 

spalvu pasirinkimas

 

6. Dizainas, įkvėptas gamtos

 

Miškai, uolos, samanos ir žolės, kaip ir gamtoje, taip ir interjere susijungia į vieną visumą. Spalvos apima visus žalios, juodos, rudos ir pilkos spalvos tonus. Šis interjeras pabrėžia šiuolaikinio ekologiškai gyvenančio žmogaus buitį.

 

 geneva katalogas


7. Šilto vario, bronzos, raudonojo vyno, plytų ir smėlio spalvos

 

Kas mėgsta eleganciją ir prabangą rinksis šį interjero spalvų derinį: šilto vario, bronzos atspalviai ir be abejo 2015 metų raudonojo vyno spalva Marsala, sukuria prabangiai atrodantį interjerą. O įmaišius neutralių smėlio ir oranžinės spalvų prieskonį, interjerui suteiksite gyvybingumo.

 

roletu deriniai

zaliuziu pasirinkimas


8.Oranžinė kartu su juoda, pilka ir smėlio spalvomis

 

Oranžinė spalva yra galinga, šilta ir jaudinanti. Ji nuteikia optimistiškai ir kviečia į pasaulį pažvelgt linksmai ir nerūpestingai. Į pagrindinę oranžinę įpylus pilkos, juodos ir smėlio spalvos mišinį, interjerui suteiksite drąsos. Vienas iš idealiausių spalvos derinių 2016 metais, tinkantiems tiems, kas mėgsta eksperimentuoti.

 

pigiausi


9. Šviesiai ir ryškiai rožinės spalvos atspalviai kartu su šviesiai žalia spalva

 

Romantikos mėgėjams tikrai patiks, šis šviežių pavasario lapų ir ryškių pavasarinių rožinės spalvos gėlių interjeras. Sumaišius rožinę su šviesiai žalia spalva, suteiksite namų interjerui minkštumo ir svajokliško  žavingumo.

 

 nuolaidos

 

10. Rožinės pastelės, pilkos spalvos atspalviai kartu su juoda ir balta

 

Paslaptingas, romantiškas, dvelkiantis moteriškumu, kvepalais ir elegancija, būtent toks yra rožinės pastelės, pilkos, baltos ir juodos spalvos derinys. Tokiame kambaryje jausite darną ir atpalaiduojančią nuotaiką.

 

 akcija

 

11. Šviesiai raudonos spalvos pastelės


Šviesiai raudonos spalvos pastelės kartu su žalia atrodo aristokratiškai, o violetinė spalva pabrėš unikalų stilių, kuris puikiai tiks miegamojo kambario dizainui.

 

 vilniuje

 

Paslaptinga ir jausminga violetinė spalva kartu su klasikinės juodos, baltos, smėlio ir šviesiai pilkais spalvos tonais sukurs nuostabų monochromatinių spalvų derinį.

 

 klaipedoje

 

12. Geltonos, žalios spalvos tonai kartu su šviesaus smėlio ir baltos spalva

 

Spalvų derinys, įkvėptas įspūdingų ir vėjavaikiškų pienių, sultingos žalios spalvos atspalvių, bei šiltos geltonos, sukuria šviežios gaivos ir energijos užtaisą. Puikiai tinka interjere kurti linksmą nuotaiką. Norint šiek tiek sušvelninti spalvas, rekomenduojama pridėti balkšvos ir šviesios smėlio spalvos, kuri padeda neutralizuoti. Spalvų derinys ypač tinka vaikų kambaryje, ar kuriant virtuvės dizainą.

 

 kaune

 

 

 


atgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions