Naujienos ir patarimai
2015.10.05

Roletų valymo būdai

 

roletu valymas

Nors roletai nereikalauja ypatingos priežiūros kaip užuolaidos ar greitai apdulkančios žaliuzės, tačiau gan dažnai sulaukiame klientų klausimo, o kaip gi prižiūrėti ir valyti roletus, kurie dengia langą jau ne vienerius metus.

Roletai yra ilgaamžiai ir praktiški langų dekorai, kurie tinka beveik visiems namų interjerams. Tačiau kabantys ilgą laiką, prikaupia dulkių, purvo ir juos derėtų išvalyti. Valymo metodai priklauso nuo roleto audinio. Pateiksime jums naudingus patarimus, kuriais vadovaudamiesi nesugadinsite roleto medžiagos.
 

JUMS REIKĖS:


• Kempinės ar švelnios šluostės
• Dulkių siurblio
• Seno dantų šepetėlio

• Dulkių šepečio

• Šilto vandens

 

 zaliuziu valymas


ROLETŲ VALYMO BŪDAI


1. Norint nuvalyti susikaupusį gausų dulkių sluoksnį, geriausia išeitis, atsargiai prilaikant roletą, nusiurbti dulkių siurbliu arba pavalyti švelniu šepečiu.

 

2. Jei nuo drėgmės namuose kaupiasi pelėsis ir dėl rasojančių langų ant roletų atsirado pelėsio dėmės, pirmiausia, rekomenduojame išsiaiškini visas roleto medžiagos ypatybes, nuo to priklauso, kokių valymo būdą pasirinkti. Siūlome pasirinkti švelnią kempinę ar šluoste. Jokiu būdu stipriai netrinkite, nes galite nuvalyti impregnavimo sluoksnį nuo roleto audinio.


3. Šiltuoju metų sezono per atvirą langą priskrenda mašalų, muselių, kurios apkimba roletus. Prikibę gyviai paprastai nenusivalo, roletą susukus į viršų, jie susitraiško ir palieka juodas dėmeles. Šią problemą geriausia būtų išspręsti su senu dantų šepetėliu ar kempinės šiurkščiąja puse. Pridžiuvusios muselės turėtų nukristi nuo roleto audinio.

 

4. Sunkiausiai išvalomos riebalų dėmes. Jas reikėtų valyti drėgna šluoste, tačiau venkite koncentruotų valiklių. Roletai dėl stipraus valomųjų priemonių poveikio gali prarasti spalvą ir apsaugines savybes.


5. Jei nusprendėte išvalyti roletus, patariame perskaityti gamintojo pateiktus nurodymus ar pasikonsultuoti su mūsų specialistais. Išvalę roletus, pakabinkite juos atgal ar palikti ant grindų džiūti. Lyginti griežtai negalima, nes nuo karščio roletai deformuosis ir praras formą. Taip pat negalima roletų skalbti, nes impregnuota medžiaga gali lūžti.

 

Dauguma roletinių audinių yra impregnuoti nuo dulkių pritraukimo ir blukimo, ne veltui yra užsitarnavę praktiškiausių langų dekoro vardą. Tačiau, jei jūsų namų langai yra į gatvę ir pro atvirą langą patenka dulkės, vertėtų rinktis kasetinius roletus, kurių audinys susisuka į viršuje esantį uždengtą mechanizmą.

 

roletu prieziura


Jei roleto audinio dėmių nebeįmanoma panaikinti visais išvardintais būdais, vertėtų pasvarstyti apie audinio keitimą, paliekant senąjį mechanizmą. Taikoma -40% nuolaida. Daugiau informacijos jums suteiks, visada pasiruošusios padėti pardavėjos -konsultantės.


Kreipkitės telefonais:


Vilnius (8 5) 272 2777
Kaunas (8 37) 312 766
Klaipėda (8 46) 422 222
Šiauliai (8 41) 439 935

 

 

 


atgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions