Žaliuzių centras LAURESTA | Visų rūšių žaliuzės, roletai, širmos, markizės, garažo vartai - Roletai Zebra


Roletai

DVIGUBI ROLETAI ZEBRA

 

 Roletai ZebraZEBRA - tai naujo dizaino, pastaruoju metu ypač populiarūs roletai, kitaip dar vadinami "roletai diena-naktis". Pristatome naują, natūralios išvaizdos ir žemiškų tonų ZEBRA audinių kolekciją, suteikiančią interjerui subtilaus lengvumo pojūtį.

  

Roletai ZebraZEBRA - tai dvisluoksnis roletas, gaminamas iš horizontaliai juostuoto permatomo ir nepermatomo audinio. Lengvai truktelėjus roleto grandinėlę, vienas audinio sluoksnis pasislenka ir langas užsitemdo, taip sukuriant „diena- naktis“ efektą.


Paprasčiausias roletų „diena- naktis“ audinys - standus, vienspalvis, su retu tinkleliu. Tačiau audinio juostos gali būti ir subtilesnės, primenančios natūralų pluoštą, lyg tai būtų pinta iš vytelių. ZEBRA gali būti ir iš plonutės organzos, lyg užuolaidos.

 

Mūsų sezono naujiena - žakardinio audinio roletai ZEBRA su išaustu švelniu raštu, kuris atsikartoja ir ant skaidriosios audinio dalies. Be viso to, dabar ZEBRA gali būti ne tik horizontaliai dryžuoti - itin įdomų efektą sukuria natūralios išvaizdos audinyje vertikalia kryptimi įaustos dailios ažūrinės juostelės.

 

Galimos roletų variacijos - paprasti arba kasetiniai; montuojami ant lango, nišoje arba virš jos. Dėl naudojamų ištobulintų sistemų roletus ZEBRA pagaminti galime ypač didelio pločio (iki 2,40 m) ir aukščio (iki 4,00 m).

  

Roletai ZebraRoletai Zebra

  

Roletai ZEBRA
Roletai ZEBRA

 

Roletų ZEBRA audiniai:

ZEBRA audiniai

*Šios nuotraukos yra tik vizualinė priemonė. Priklausomai nuo monitoriaus, audinių spalvos bei tekstūra tikrovėje gali nežymiai skirtis. Maloniai kviečiame apsilankyti žaliuzių centruose „Lauresta" ir išsirinkti audinį iš originalaus katalogo. 


atgal
Naujienos
Sprendimas: "Coral solutions"