Žaliuzių centras LAURESTA | Visų rūšių žaliuzės, roletai, širmos, markizės, garažo vartai - LT - Produkcija - Žaliuzės ir roletai - Širmos -


Širmos

 Vertikalios žaliuzės šiuo metu yra labai populiarios, tačiau dabar yra ir kita patraukli jų versija - širmos (angl. panel track). Tiesa, panašumas tarp jų tik tas, kad virvute valdomos širmos juostos gali slinkti nuo kraštų link centro ar visos viena kryptimi į šoną. Skirtingai nei vertikalios žaliuzės, vienos širmos juostos plotis gali būti iki 1 m.

      

Nors širma tėra tik vienas iš daugelio langų dekoravimo būdų, jis iš karto susilaukė susidomėjimo, nes tai tarsi tarpinis variantas tarp užuolaidų ir vertikalių žaliuzių - ir modernu, ir jauku. Dažniausiai širmas pasirenka žmonės, norintys uždengti dideles stiklines sienas ar padaryti vizualią pertvarą kambaryje. Širmos plotis gali siekti 8 m, o aukštis neribojamas. Širmos apačia nėra sujungta, taigi ji juda laisvai ir yra patvaresnė nei, pvz., vertikali žaliuzė.

     

„Lauresta" širmas gamina iš specialių 1 m pločio švediškų juostų arba siūlo pasirinkti audinį iš tekstilinių roletų katalogo. Mėgstantiems dažnai atnaujinti kambario interjerą, nėra reikalo keisti visos širmos sistemos - užtenka tik pasirinkti kitokias juostas. Tokiu būdu vasaros sezonu galite labiau užtemdyti patalpą, žiemą - mažiau, ir atvirkščiai.

          

Yra keli širmos valdymo būdai. Vieną iš jų jau minėjome - patraukus virvutę, visos juostos juda vienodai kraštų link ar į kurią nors vieną pusę. Kitas būdas - kiekviena juosta gali būti valdoma lazdele atskirai, taigi galite kas kartą širmai suteikti kambariui naują išvaizdą priklausomai nuo širmos juostų išdėstymo. Pastarasis būdas yra saugesnis mažiems vaikams.

  

Naujienos
Sprendimas: "Coral solutions"