Žaliuzių centras LAURESTA | Visų rūšių žaliuzės, roletai, širmos, markizės, garažo vartai - LT - Produkcija - Naujienos ir patarimai - Naujienos ir patarimai -


Naujienos ir patarimai
2015.06.30

Patarimai, kaip išsirinkti roletus

 

Šiais laikais vis sparčiau keičiasi namų interjero idėjos, atsiranda vis naujų sprendimų bei pasirinkimų, kurie palengvina vartotojų rūpesčius ir leidžia įgyvendinti norimas idėjas. Tačiau roletus kaip ir užuolaidas- jau galima vadinti tradiciniu langų uždengimo būdu.

2015.06.26

Plisuotos žaliuzės - tarp prabangos ir praktiškumo

 

  Ne retai tenka išgirsti žmonių klausimus, kaip dekoruoti sudėtingų formų langus ir apsisaugoti nuo saulės šviesos ir nepageidaujamų žvilgsnių, nes, atrodo, kad esant didžiulei langų dekoravimo pasiūlai, sunku išsirinkti tinkamiausią sprendimą. Mes norime jums pristatyti šiuo metu sparčiai populiarėjantį langų dekorą - plisuotas žaliuzes. Tai puikus pasirinkimas, turintis be galo daug privalumų ir padedantis įgyvendinti sudėtingus dizaino sprendimus.

2014.12.11
Namų apsauga švenčių metu: ar jaučiatės saugūs?
 
 
 
Kasdien verčiame kalendoriaus lapus ir jaučiame kaip artėja gražiausios metų šventės. Jų metu lankome artimuosius, gimines ir draugus, tad dažnai nebūname namuose. Ar išvykdami iš namų jaučiatės saugiai?

atgal   1   ( 2 )   
Naujienos
Sprendimas: "Coral solutions"