Naujienos ir patarimai
2017.12.11


LAURESTA prisidėjo prie Lietuvos jūrų muziejaus pastato rekonstrukcijos

 

Įmonė LAURESTA daugeliui žinoma kaip roletų ir žaliuzių gamintoja, bet jos veikla - daug platesnė: įmonė gamina garažo vartus, langus, apsaugines žaliuzes, fasadines žaliuzes, montuoja pergolas ir markizes lauko terasoms. LAURESTA kasmet dalyvauja stambiuose statybų ir renovacijų projektuose, o šiuo metu norime pasidžiaugti, kad prisidėjome prie užbaigtos Lietuvos jūrų muziejaus renovacijos - įrengėme fasadinę žaliuzių sistemą ant muziejaus pastato.

2017.11.07

Koks langų dekoras tinkamiausias vonios kambaryje?

 

Vonios kambaryje rytinėmis procedūromis prasideda daugelio iš mūsų diena, o vakare baigiasi. Norisi, kad vonios kambarys būtų jaukus ir patogus, o supanti aplinka suteiktų komforto jausmą. Tačiau drėgmė  priverčia rinktis ne tik gražias, bet ir praktiškas interjero detales. Tad kuo reikėtų uždengti vonios langus, kad jie nenukentėtų nuo drėgmės? Pateiksime jums praktiškiausius langų dekoravimo būdus vonios kambaryje.

2017.10.13

Stenkis ir tavo pastangos bus įvertintos" - susipažinkite iš arčiau su Vaidu Maziliausku iš „Laurestos" 

 

Vaido Maziliausko, Žaliuzių centro „Lauresta" vadybininko iš Klaipėdos, darbo stažas jau siekia net 15 metų. Tai pirmoji ir vienintelė jo darbovietė.

2017.08.19

Plisuotos žaliuzės - tarp prabangos ir praktiškumo

 

  Ne retai tenka išgirsti žmonių klausimus, kaip dekoruoti sudėtingų formų langus ir apsisaugoti nuo saulės šviesos ir nepageidaujamų žvilgsnių, nes, atrodo, kad esant didžiulei langų dekoravimo pasiūlai, sunku išsirinkti tinkamiausią sprendimą. Mes norime jums pristatyti šiuo metu sparčiai populiarėjantį langų dekorą - plisuotas žaliuzes. Tai puikus pasirinkimas, turintis be galo daug privalumų ir padedantis įgyvendinti sudėtingus dizaino sprendimus.

2017.07.14

Markizės - kai karštą ir saulėtą dieną svajojate apie pavėsį šalia namų

 

 
Karštą ir saulėtą dieną svajojate apie pavėsį šalia namų? Norite kieme ar terasoje susikurti jaukią poilsio oazę ir pasijusti tarsi sėdėtumėte siauroje Paryžiaus gatvelėje? Tuomet markizė yra pats tinkamiausias sprendimas!
 

2017.06.06

Romanetės - moderni alternatyva medžiaginėms užuolaidoms

 

romanetes-lauresta

Užuolaidų eleganciją sujungus į vieną derinį kartu su roletų praktiškumu, gautume aukso viduriuką - moderniąsias romanetes. Romanetės itin vertinamos klientų, kurie savo namuose kuria unikalų ir išskirtinį interjerą. Šis langų dekoro akcentas ne tik suteikia estetinę naudą, bet ir tuo pačiu puikiai apsaugo namus nuo nepageidaujamų žvilgsnių bei intensyvios saulės.

 
2017.01.10

Patarimai, kaip išsirinkti roletus

 

Šiais laikais vis sparčiau keičiasi namų interjero idėjos, atsiranda vis naujų sprendimų bei pasirinkimų, kurie palengvina vartotojų rūpesčius ir leidžia įgyvendinti norimas idėjas. Tačiau roletus kaip ir užuolaidas- jau galima vadinti tradiciniu langų uždengimo būdu.

2016.01.12

2016 spalvų tendencijos namų interjere

 

Šį 2016 metų sezoną spalvos nugabens mus į linksmesnę, kur kas labiau saulėtą vietą, kurioje jausimės laisvi ir turėsime daug progų išreikšti save tiek aprangoje, tiek namų interjere. Įvairių spalvų deriniai yra puikūs įrankiai, padedantys sukurti gražius, stilingus ir gaivius namus, tad pasidalinti 2016 metų spalvų derinių tendencijomis, pakvietėme interjero dizainerį, spalvų ekspertą Mykolą Steponavičių.

2015.11.27

Nauji roletų audiniai jau salonuose!

 

Puiki naujiena, norintiems atsinaujinti savo langus ritininėmis užuolaidomis.

Roletų kolekciją papildėme naujais ir stilingais audiniais, tad pasirinkimas bus dar gausesnis! 

Svarbiausia ieškoti to, kas gražu ir patinka jums!

2015.10.05

Roletų valymo būdai

 

Nors roletai nereikalauja ypatingos priežiūros kaip užuolaidos ar greitai apdulkančios žaliuzės, tačiau gan dažnai sulaukiame klientų klausimo, o kaip gi prižiūrėti ir valyti roletus, kurie dengia langą jau ne vienerius metus.

   ( 1 )   2   toliau
Naujienos
Sprendimas: "Coral solutions"