Naujienos ir patarimai
2017.11.07

Koks langų dekoras tinkamiausias vonios kambaryje?

 

Vonios kambaryje rytinėmis procedūromis prasideda daugelio iš mūsų diena, o vakare baigiasi. Norisi, kad vonios kambarys būtų jaukus ir patogus, o supanti aplinka suteiktų komforto jausmą. Tačiau drėgmė  priverčia rinktis ne tik gražias, bet ir praktiškas interjero detales. Tad kuo reikėtų uždengti vonios langus, kad jie nenukentėtų nuo drėgmės? Pateiksime jums praktiškiausius langų dekoravimo būdus vonios kambaryje.

 

ROLETAI

 Vieni mėgstamiausių ir populiariausių langų uždengimų yra roletai. Šis langų dekoravimo būdas klientų itin mėgstamas, dėl savo praktiškumo ir funkcionalumo. Ne tik apsaugo nuo saulės spindulių, bet ir leidžia namuose pasijausti jaukiai, pasislėpti nuo pašalinių žvilgsnių.

 

 

 

Jei vonioje yra langas, svarbiausia priežastis, kodėl reikia langų dekoro - privatumas. Roletai visiškai pilnai uždengia langą, tad galite būti ramūs, jog jūsų niekas nemato. Pasirinkus audinį, atsparų drėgmei galima naudoti vonioje, tačiau geriau jų nelaikyti nuleidus iki galo, geriausia įtaisyti specialų fiksatorių.

 


 


PLISUOTOS ŽALIUZĖS


Vonioje garai kondensuojasi ir bėga ant medžiagos, tad dar vienas puikus pasirinkimas vonioje - plisuotos žaliuzės.

 

 

Tokios konstrukcijos žaliuzes lengva išimti ir išplauti. Didžiausias plisuotų žaliuzių privalumas - lengvai reguliuojamas apšvietimas, keičiant žaliuzių padėtį. Vonios kambariui plisuotų žaliuzių klostuotas audinys suteiks ir elegancijos, ir žaismingumo.

 

 HORIZONTALIOS ŽALIUZĖS


Horizontalios žaliuzės vienas seniausių langų dekorų, tačiau ir nepamirštamas dėl lengvos priežiūros ir šviesos reguliavimo galimybių.

 

 

Metalinės ir plastikinės žaliuzės pačios praktiškiausios, nes jas prižiūrėti lengviausia. Purvą ir dulkes nuo žaliuzių nesunkiai pašalinsite paprasčiausia šluoste, sudrėkinta vandenyje, į kurį įpilta skalbimo miltelių ar šampūno. Tačiau aliuminio nepatariama plauti priemonėmis, kurių sudėtyje yra abrazyvų. Atsargiai plaukite metalines karnizo detales - žiūrėkite, kad į jas nepatektų vandens.

 

 

 

ROMANETĖS

 

 

Dažniausiai vonios kambariai pasižymi ypač mažomis langų erdvėmis, be to, čia daug drėgmės, kuri gali neigiamai paveikti užuolaidinius audinius. Todėl vonios kambaryje praktiškiau nei užuolaidas, būtų kabinti romanečių mechanizmus su drėgmei atspariais audiniais. Romanetės interjerą praturtina prabanga.

 


  

 

Domina sprendimai Jūsų vonios kambariui? 

Užpildykite užklausą ir gaukite asmeninį pasiūlymą el. paštu arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną savo mieste!

                                                                                     

 


atgal
Naujienos
Sprendimas: "Coral solutions"