Žaliuzių centras LAURESTA | Visų rūšių žaliuzės, roletai, širmos, markizės, garažo vartai - LT - Produkcija - Naujienos ir patarimai - Naujienos ir patarimai -


Naujienos ir patarimai
2016.01.12

2016 spalvų tendencijos namų interjere

 

Šį 2016 metų sezoną spalvos nugabens mus į linksmesnę, kur kas labiau saulėtą vietą, kurioje jausimės laisvi ir turėsime daug progų išreikšti save tiek aprangoje, tiek namų interjere. Įvairių spalvų deriniai yra puikūs įrankiai, padedantys sukurti gražius, stilingus ir gaivius namus, tad pasidalinti 2016 metų spalvų derinių tendencijomis, pakvietėme interjero dizainerį, spalvų ekspertą Mykolą Steponavičių.

2015.11.27

Nauji roletų audiniai jau salonuose!

 

Puiki naujiena, norintiems atsinaujinti savo langus ritininėmis užuolaidomis.

Roletų kolekciją papildėme naujais ir stilingais audiniais, tad pasirinkimas bus dar gausesnis! 

Svarbiausia ieškoti to, kas gražu ir patinka jums!

2015.10.29

Koks langų dekoras tinkamiausias vonios kambaryje?

 

Vonios kambaryje rytinėmis procedūromis prasideda daugelio iš mūsų diena, o vakare baigiasi. Norisi, kad vonios kambarys būtų jaukus ir patogus, o supanti aplinka suteiktų komforto jausmą. Tačiau drėgmė  priverčia rinktis ne tik gražias, bet ir praktiškas interjero detales. Tad kuo reikėtų uždengti vonios langus, kad jie nenukentėtų nuo drėgmės? Pateiksime jums praktiškiausius langų dekoravimo būdus vonios kambaryje.

2015.10.20

Stenkis ir tavo pastangos bus įvertintos" - susipažinkite iš arčiau su Vaidu Maziliausku iš „Laurestos" 

 

Vaido Maziliausko, Žaliuzių centro „Lauresta" vadybininko iš Klaipėdos, darbo stažas jau siekia net 15 metų. Tai pirmoji ir vienintelė jo darbovietė.

2015.10.05

Roletų valymo būdai

 

Nors roletai nereikalauja ypatingos priežiūros kaip užuolaidos ar greitai apdulkančios žaliuzės, tačiau gan dažnai sulaukiame klientų klausimo, o kaip gi prižiūrėti ir valyti roletus, kurie dengia langą jau ne vienerius metus.
2015.09.28

Testas: kaip išsirinkti tinkamiausią langų dekorą

 

LAURESTA-testas

Romanetės, roletai, užuolaidos, širmos, žakliuzės...O koks langų dekoras tiks jūsų langui? Vis svarstote, kuris langų uždengimas, derintųsi vonios kambaryje ar valgomajame? Skaitant interjero patarimus, paprastai parašyta "šalin standartus!", "pasisemkite priginalių idėjų". Tačiau šį kartą nepatarinėsime, o padėsime jums patiems suprasti savo poreikius.

2015.09.15

Romanetės - moderni alternatyva medžiaginėms užuolaidoms

 

romanetes-lauresta

Užuolaidų eleganciją sujungus į vieną derinį kartu su roletų praktiškumu, gautume aukso viduriuką - moderniąsias romanetes. Romanetės itin vertinamos klientų, kurie savo namuose kuria unikalų ir išskirtinį interjerą. Šis langų dekoro akcentas ne tik suteikia estetinę naudą, bet ir tuo pačiu puikiai apsaugo namus nuo nepageidaujamų žvilgnių bei intensyvios saulės.

 
2015.09.11

Kaip apsaugoti žaliuzes nuo išdykėlių kačių?

 

 kaip-apsaugoti-zaliuzes-lauresta

 Tikriausiai visi esame girdėję ar matę tuos juokingus vaizdelius, kas nutinka po to kai išradingosios katės sugalvoja palaipioti žaliuzėmis, užuolaidomis.

 

 

2015.08.13

Markizės - kai karštą ir saulėtą dieną svajojate apie pavėsį šalia namų

 

 
Karštą ir saulėtą dieną svajojate apie pavėsį šalia namų? Norite kieme ar terasoje susikurti jaukią poilsio oazę ir pasijusti tarsi sėdėtumėte siauroje Paryžiaus gatvelėje? Tuomet markizė yra pats tinkamiausias sprendimas!
 

2015.07.29

Kaip nepaklysti langų dekoravimo džiunglėse?

 

Vertikalios, horizontalios, plisuotos žaliuzės, roletai, romanetės, širmos, užuolaidos... Nuo tokios pasirinkimų gausos ir galva gali susisukti! Ypatingai, jei "rūbus" langams renkates pirmą kartą. Tad pabandysime padėti Jums nepaklysti šiame pasirinkimų labirinte ir rasti tinkamiausią sprendimą. Juk lango dekoras yra visavertė interjero dalis, galinti suteikti novatoriškumo ar žaismingumo, vizualiai praplėsti erdvę bei suteikti patalpai naują gyvesnį veidą.

   ( 1 )   2   toliau
Naujienos
Sprendimas: "Coral solutions"